W Miasteczku Śląskim głównie o Hucie Cynku

Podczas pierwszego spotkania z cyklu ,,500 spotkań na 500 dni rządów Donalda Tuska" w Miasteczku Śląskim poseł Tomasz Głogowski przedstawił sprawozdanie z pracy rządu oraz swojej działalności w Sejmie. Zebrani, w tym wielu samorządowców Miasteczka Śląskiego, poświęcili wiele uwagi sytuacji w Hucie Cynku ,,Miasteczko Śląskie" dziękując posłowi Głogowskiemu za zaangażowanie w działania na rzecz jej uratowania.

Czytaj więcej

500 spotkań na 500 dni rządów Platformy Obywatelskiej

W ramach akcji "500 spotkań na 500 dni rządów Platformy Obywatelskiej" poseł Tomasz Głogowski zaprasza na otwarte spotkania w Miasteczku Śląskim (20 kwietnia, godz. 18.00 - Miejski Ośrodek Kultury) oraz w Kaletach (27 kwietnia, godz. 18.00 - Miejski Dom Kultury).

Czytaj więcej

Podpisy poparcia

W błyskawicznym tempie kilkunastu dni struktury Platformy Obywatelskiej w
powiecie tarnogórskim zebrały ponad tysiąc podpisów poparcia pod listą
kandydatów PO do Parlamentu Europejskiego. Serdecznie dziękujemy wszystkim
zaangażowanym w zbieranie podpisów!

Czytaj więcej

Lista kandydatów do Parlamentu Europejskiego

Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej zatwierdziła listy kandydatów do Parlamentu Europejskiego...

Czytaj więcej

Spotkanie w Świerklańcu

23 marca odbyło się otwarte spotkanie zorganizowane przez Koło Platformy Obywatelskiej w Świerklańcu z udziałem posła Tomasza Głogowskiego oraz senatora Andrzeja Misiołka...

Czytaj więcej

« 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »
  • PO w Powiecie Tarnogórskim

    Platforma Obywatelska w Powiecie Tarnogórskim ciągle się rozwija. Poza Tarnowskimi Górami jesteśmy także obecni w Radzionkowie, Tworogu, Kaletach i Świerklańcu.

  • Dołącz do nas

    Zachęcamy do wstąpienia w szeregi członków Platformy Obywatelskiej. Dołącz do naszej grupy aktywnych ludzi i twórz razem z nami społeczeństwo obywatelskie.


Lokalne Koła PO

Koło PO w Tarnowskich Górach
ul. Opolska 1
42-600 Tarnowskie Góry

tel: 32 768 86 11
e-mail: biuro@tarngory.platforma.org© 2008; Platforma Obywatelska Tarnowskie Góry. Kopiowanie treści i fotografii bez zgody właściciela serwisu zabronione.

wykonanie: Pixelirium.pl