Zdecydowane zwycięstwo

Ponad 62% głosów, jakie uzyskała w powiecie tarnogórskim Platforma Obywatelska to wspaniały wynik. Bardzo serdecznie dziękujemy za okazane nam (po raz kolejny) zaufanie. M.in. dzięki tym głosom województwo śląskie w Parlamencie Europejskim reprezentowac będzie aż czterech deputowanych Platformy - Jerzy Buzek, Jan Olbrycht, Małgorzata Handzlik i Bogdan Marcinkiewicz.

Czytaj więcej

Konwencja wyborcza PO

Kampania przed wyborami do parlamentu Europejskiego nabiera tempa. Na regionalnej konwencji wyborczej Platformy Obywatelskiej w Katowicach gościł Przewodniczący PO, premier Donald Tusk. Na konwecji obecna była silna reprezentacja PO powiatu tarnogórskiego.

Czytaj więcej

Prawybory Europejskie 2009

W Prawyborach Europejskich 2009 zorganizowanych 11 maja na tarnogórskim rynku przez Stowarzyszenie Młodzi Demokraci oraz portal tg24.pl oddano 105 głosów, w tym jeden głos nieważny. W prawyborach wzięli udział m.in. władze miasta i powiatu, radni, a także poseł do Parlamentu Europejskiego prof. Jerzy Buzek.

Czytaj więcej

Spotkanie z profesorem Jerzym Buzkiem

11 maja br. w powiecie tarnogórskim będzie gościć prof. Jerzy Buzek, kandydat na posła do Parlamentu Europejskiego. Profesor będzie uczestniczyć  w prawyborach europejskich na tarnogórskim rynku  organizowanych przez Stowarzyszenie Młodych Demokratów.

Czytaj więcej

Kongres EPP

W Warszawie, z udziałem 17 premierów i półtora tysiąca delegtów
chadeckich partii, odbył się kongres Europejskiej Partii Ludowej (EPP), w skład której wchodzi Platforma Obywatelska. W konresie uczestniczył Przewodniczący Koła Tarnowskie Góry, poseł Tomasz Głogowski.

Czytaj więcej

« 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »
  • PO w Powiecie Tarnogórskim

    Platforma Obywatelska w Powiecie Tarnogórskim ciągle się rozwija. Poza Tarnowskimi Górami jesteśmy także obecni w Radzionkowie, Tworogu, Kaletach i Świerklańcu.

  • Dołącz do nas

    Zachęcamy do wstąpienia w szeregi członków Platformy Obywatelskiej. Dołącz do naszej grupy aktywnych ludzi i twórz razem z nami społeczeństwo obywatelskie.


Lokalne Koła PO

Koło PO w Tarnowskich Górach
ul. Opolska 1
42-600 Tarnowskie Góry

tel: 32 768 86 11
e-mail: biuro@tarngory.platforma.org© 2008; Platforma Obywatelska Tarnowskie Góry. Kopiowanie treści i fotografii bez zgody właściciela serwisu zabronione.

wykonanie: Pixelirium.pl