Wizyta Ministra Sportu i Turystyki

6 listopada – na zaproszenie posła Tomasza Głogowskiego oraz kandydata tarnogórskiej Platformy na burmistrza - Jarosława Ślepaczuka – powiat tarnogórski odwiedził Minister Sportu i Turystyki – Andrzej Biernat.

Czytaj więcej

Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości

Tomasz Głogowski - Przewodniczący Platformy Obywatelskiej w powiecie tarnogórskim oraz kandydat PO na burmistrza Tarnowskich Gór - Jarosław Ślepaczuk spotkali się z Ministrem Sprawiedliwości - Cezarym Grabarczykiem, który przebywał z wizytą na Śląsku.

Czytaj więcej

Poparcie ministra Ździebło dla kandydata na burmistrza

Przebywający z wizytą w Tarnowskich Górach Minister Adam Ździebło udzielił swojego poparcia kandydatowi Platformy Obywatelskiej na burmistrza Tarnowskich Gór - Jarosławowi Ślepaczukowi.

Czytaj więcej

Wizyta Ministra Infrastruktury i Rozwoju

W powiecie tarnogórskim na zaproszenie posła Tomasza Głogowskiego przebywał z roboczą wizytą Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju - Adam Ździebło.

Czytaj więcej

« 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 25 »
  • Dołącz do nas

    Zachęcamy do wstąpienia w szeregi członków Platformy Obywatelskiej. Dołącz do naszej grupy aktywnych ludzi i twórz razem z nami społeczeństwo obywatelskie.

  • PO w Powiecie Tarnogórskim

    Platforma Obywatelska w Powiecie Tarnogórskim ciągle się rozwija. Poza Tarnowskimi Górami jesteśmy także obecni w Radzionkowie, Tworogu, Kaletach i Świerklańcu.


Lokalne Koła PO

Koło PO w Tarnowskich Górach
ul. Opolska 1
42-600 Tarnowskie Góry

tel: 32 768 86 11
e-mail: biuro@tarngory.platforma.org© 2008; Platforma Obywatelska Tarnowskie Góry. Kopiowanie treści i fotografii bez zgody właściciela serwisu zabronione.

wykonanie: Pixelirium.pl