Nasze stanowiska

Zamieszczone zostały niektóre z interpelacji Radnego Rady Miasta- Łukasza Garusa oraz odpowiedzi, które uzyskał. Zapraszamy do lektury !!!

Czytaj więcej

Profesor Jerzy Buzek Przewodniczącym Parlamentu Europejskiego

Profesor Jerzy Buzek, eurodeputowany Platformy Obywatelskiej wybrany w województwie śląskim, został Przewodniczącym Parlamentu Europejskiego. Dla Platformy Obywatelskiej w powiecie tarnogórskim to tym radośniejsza wiadomość, że Pan Profesor od 2005 roku ma w Tarnowskich Górach filię swego Biura  Poselskiego.

Czytaj więcej

Wizyta Ministra Infrastruktury Cezarego Grabarczyka w województwie śląskim

6 lipca w powiecie tarnogórskim na zaproszenie posła Tomasza Głogowskiego gościł Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk. Minister wizytował m.in. prace na remontowanych fragmentach dróg krajowych w Świerklańcu i Strzybnicy, a także pojawił się na terenie górki rozrządowej węzła PKP w Tarnowskich Górach.

Czytaj więcej

POŻEGNANIE

Z wielkim żalem przyjęliśmy informację o tragicznej śmierci naszego Przyjaciela Rafała Jasioka - radnego Rady Gminy Świerklaniec, członka Koła PO w Świerklańcu, świetnego kolegi. Będzie nam Go bardzo brakowało.

Czytaj więcej

Nowe Koło Platformy Obywatelskiej RP w Tarnowskich Górach

22 czerwca br. Zarząd Regionu Śląskiego PO RP powołał Koło nr 2 PO RP w Tarnowskich Górach obejmujące swym zasięgiem dzielnice: Stare Tarnowice, Repty Śląskie i Bobrowniki Śląskie.

Czytaj więcej

« 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »
  • Dołącz do nas

    Zachęcamy do wstąpienia w szeregi członków Platformy Obywatelskiej. Dołącz do naszej grupy aktywnych ludzi i twórz razem z nami społeczeństwo obywatelskie.

  • PO w Powiecie Tarnogórskim

    Platforma Obywatelska w Powiecie Tarnogórskim ciągle się rozwija. Poza Tarnowskimi Górami jesteśmy także obecni w Radzionkowie, Tworogu, Kaletach i Świerklańcu.


Lokalne Koła PO

Koło PO w Tarnowskich Górach
ul. Opolska 1
42-600 Tarnowskie Góry

tel: 32 768 86 11
e-mail: biuro@tarngory.platforma.org© 2008; Platforma Obywatelska Tarnowskie Góry. Kopiowanie treści i fotografii bez zgody właściciela serwisu zabronione.

wykonanie: Pixelirium.pl