Podsumowanie wyborów w Świerklańcu

W minioną niedzielę 13 grudnia odbyły się wybory uzupełniające do Rady Gminy Świerklaniec. O wejście do Rady ubiegało się trzech kandydatów.

Czytaj więcej

Prezentacja kandydata do Rady Gminy

Na konferencji prasowej w Świerklańcu poseł Tomasz Głogowski oraz radny powiatowy Zdzisław Czapla (Przewodniczący Koła PO w Świerklańcu) przedstawili kandydata Platformy do Rady Gminy Tomasza Lesika.

Czytaj więcej

Wybory uzupełniające do Rady Gminy w Świerklańcu

Zarząd Powiatu Platformy Obywatelskiej w Tarnowskich Górach jednogłośnie poparł kandydata Komitetu Wyborczego Wyborców „Nowoczesny Świerklaniec” pana Tomasza Lesika w uzupełniających wyborach do Rady Gminy, które odbędą się 13 grudnia w Świerklańcu.

 

Czytaj więcej

Tak! POlskiej wsi

W ramach akcji „Tak! POlskiej wsi” w powiecie tarnogórskim odbyły się otwarte spotkania z parlamentarzystami Platformy Obywatelskiej.

 

 

 

- 16.11.2009 - Ożarowice - poseł na Sejm Jacek Brzezinka

- 16.11.2009 - Zbrosławice - senator Andrzej Misiołek

- 25.11.2009 – Potępa- poseł na Sejm Tomasz Głogowski  

Czytaj więcej

Odpowiedź Łukasza Garusa na brutalny atak burmistrza Tarnowskich Gór

Zapraszamy do lektury tekstu Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Łukasza Garusa (w dziale: Nasze stanowiska), który odpowiada na napastliwe insynuacje burmistrza Tarnowskich Gór, zarzucające radnym (m.in. Platformy Obywatelskiej) niejasne intencje podczas prac nad planem zagospodarowania miasta. Łukasz Garus zastanawia się skąd takie absurdalne i bezpodstawne zarzuty i wskazuje, że tak naprawdę na zmianach planu zyskali przyjaciele burmistrza.

Czytaj więcej

« 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »
  • Dołącz do nas

    Zachęcamy do wstąpienia w szeregi członków Platformy Obywatelskiej. Dołącz do naszej grupy aktywnych ludzi i twórz razem z nami społeczeństwo obywatelskie.

  • PO w Powiecie Tarnogórskim

    Platforma Obywatelska w Powiecie Tarnogórskim ciągle się rozwija. Poza Tarnowskimi Górami jesteśmy także obecni w Radzionkowie, Tworogu, Kaletach i Świerklańcu.


Lokalne Koła PO

Koło PO w Tarnowskich Górach
ul. Opolska 1
42-600 Tarnowskie Góry

tel: 32 768 86 11
e-mail: biuro@tarngory.platforma.org© 2008; Platforma Obywatelska Tarnowskie Góry. Kopiowanie treści i fotografii bez zgody właściciela serwisu zabronione.

wykonanie: Pixelirium.pl