II tura wyborów

Aktywnie angażujemy się również w kampanię przed II turą wyborów. W koszulkach z napisem "Głosuję na Bronka" rozdajemy ulotki i materialy promocyjne na ulicach miast i gmin powiatu tarnogórskiego. Byliśmy widoczni m.in. w parku w Świerklańcu, na dworcu, targu i w Hali Targowej w Tarnowskich Górach, na ulicach Radzionkowa i Kalet, czy pod Hutą Cynku "Miasteczko Śląskie".

Czytaj więcej

Kampania Bronisława Komorowskiego

Członkowie Platformy Obywatelskiej w powiecie tarnogórskim aktywnie uczestniczyli w kampanii Bronisława Komorowskiego. Byliśmy m.in. w Warszawie na koncercie charytatywnym na rzecz powodzian organizowanym przez sztab kandydata PO i w Błękitnym Autobusie, który zawitał również do Tarnowskich Gór.

A przede wszystkim rozdaliśmy kilka tysięcy książeczek prezentujących sylwetkę i program naszego kandydata.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i wierzymy, że nasza praca przyczyni się do dobrego wyniku wyborczego. 

Czytaj więcej

Zebranie Zarządu Koła Tarnowskie Góry nr 1

Na zebraniu Zarządu Koła Tarnowskie Góry nr 1 omówione zostały programy wyborcze dla Tarnowskich Gór i powiatu tarnogórskiego, które są przygotowywane przez powołane w grudniu ub. roku zespoły programowe.

Poruszono również kwestię przekształceń realizowanych w Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym. Dyskutanci wskazali, że ich dobre przeprowadzenie powinno przynieść wiele korzyści dla pacjentów.

Czytaj więcej

Podpisy poparcia Bronisława Komorowskiego

Bardzo szybko tarnogórskie struktury Platformy Obywatelskiej zebrały podpisy poparcia Bronisława Komorowskiego. Nigdy zbieranie podpisów nie przebiegało tak sprawnie, nigdy wcześniej ludzie sami nie zgłaszali się z chęcią udzielania poparcia.

Bardzo dziękujemy.

Czytaj więcej

Wielki żal

Platforma Obywatelska w powiecie tarnogórskim z wielki żalem żegna Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, jego małżonkę, wielu wysokich urzędników państwowych, posłów i senatorów, dowódców Wojska Polskiego, przedstawicieli duchowieństwa i Rodzin Katyńskich.

Niektórych z nich znaliśmy osobiście, będzie nam ich brakować.

Niech spoczywają w pokoju.

Czytaj więcej

« 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 25 »
  • PO w Powiecie Tarnogórskim

    Platforma Obywatelska w Powiecie Tarnogórskim ciągle się rozwija. Poza Tarnowskimi Górami jesteśmy także obecni w Radzionkowie, Tworogu, Kaletach i Świerklańcu.

  • Dołącz do nas

    Zachęcamy do wstąpienia w szeregi członków Platformy Obywatelskiej. Dołącz do naszej grupy aktywnych ludzi i twórz razem z nami społeczeństwo obywatelskie.


Lokalne Koła PO

Koło PO w Tarnowskich Górach
ul. Opolska 1
42-600 Tarnowskie Góry

tel: 32 768 86 11
e-mail: biuro@tarngory.platforma.org© 2008; Platforma Obywatelska Tarnowskie Góry. Kopiowanie treści i fotografii bez zgody właściciela serwisu zabronione.

wykonanie: Pixelirium.pl