Kandydaci PO na burmistrza Tarnowskich Gór

Po decyzji Piotra Szczęsnego, który zrezygnował z kandydowania na burmistrza Tarnowskich Gór nie chcąc aby jego konflikt z obecnym burmistrzem przysłonił dyskusję o przyszłości naszego miasta, Platforma Obywatelska stanęła przed wyborem swojego kandydata.

Postanowiliśmy, że pretendenta  do objęcia najważniejszego urzędu w Tarnowskich Górach wyłonimy z grona dwóch osób – Lucyny Ekkert oraz Łukasza Garusa.

Zachęcamy do zapoznania się z ich sylwetkami.

Czytaj więcej

Oświadczenie Piotra Szczęsnego

Zapraszamy do zapoznania się w dziale: Nasze stanowiska z oświadczeniem  przewodniczącego PO w powiecie tarnogórskim Piotra Szczęsnego  w sprawie rezygnacji z kandydowania na urząd burmistrza Tarnowskich Gór w wyborach samorządowych.

Czytaj więcej

Konkurs wakacyjny!

Zobaczyłeś coś ciekawgo na wakacjach? Uważasz, że warto zrobić coś ciekawego w Tarnowskich Górach?

Platforma Obywatelska ogłasza konkurs na najciekawsze zdjęcie obiektu użytku publicznego, który mógłby zostać zrealizowany w Tarnowskich Górach (przykładowe obiekty: stojak na rowery, plac zabaw, słup ogłoszeniowy).

Prace prosimy nadsyłać na adres lukgar@wp.pl lub składać w Biurze Poselskim Tomasza Głogowskiego do 30.09.2010 r.

Jury w składzie: Tomasz Głogowski, Łukasz Garus oraz Artur Maligłówka przyzna nagrody pieniężne w wysokości 300 zł - 50 zł.

Najciekawsze prace zostaną przekazane nowemu burmistrzowi Tarnowskich Gór jako propozycje do realizacji w naszym mieście.

Czytaj więcej

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy do lektury tekstu Pani Aleksandry Król-Skowron na temat braku zainteresowania burmistrza Tarnowskich Gór dopłatami na remonty dróg w mieście, tzw. "schetynówkami", który zamieszczamy w zakładce <Nasze stanowiska>.

Czytaj więcej

Zwycięstwo

Cieszymy się ze zwycięstwa Bronisława Komorowskiego, tak jak Platforma w całej Polsce. Naszą radość zwiększa bardzo dobry wynik prezydenta-elekta w naszym regionie - 62% w Tarnowskich Górach i 57% w powiecie tarnogórskim.

Czytaj więcej

« 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 25 »
  • Dołącz do nas

    Zachęcamy do wstąpienia w szeregi członków Platformy Obywatelskiej. Dołącz do naszej grupy aktywnych ludzi i twórz razem z nami społeczeństwo obywatelskie.

  • PO w Powiecie Tarnogórskim

    Platforma Obywatelska w Powiecie Tarnogórskim ciągle się rozwija. Poza Tarnowskimi Górami jesteśmy także obecni w Radzionkowie, Tworogu, Kaletach i Świerklańcu.


Lokalne Koła PO

Koło PO w Tarnowskich Górach
ul. Opolska 1
42-600 Tarnowskie Góry

tel: 32 768 86 11
e-mail: biuro@tarngory.platforma.org© 2008; Platforma Obywatelska Tarnowskie Góry. Kopiowanie treści i fotografii bez zgody właściciela serwisu zabronione.

wykonanie: Pixelirium.pl