Konferencja „Edukacyjna rewolucja. Czy jest potrzebna?”

7 marca w Katowicach odbyła się konferencja poświęcona wprowadzonym i proponowanym przez rząd zmianom w oświacie. Wydarzenie to jest cześcią inicjatywy "Zamach na edukację. Stop!". 

 W zorganizowanej przez Platformę Obywatelską konferencji uczestniczyli nauczyciele, samorządowcy oraz parlamentarzyści. Nie zabrakło również przedstawicieli z powiatu tarnogórskiego, obecni byli m.in. poseł Tomasz Głogowski, wicestarosta Marian Szukalski oraz radna Sejmiku Województwa Śląskiego Lucyna Ekkert. Podczas konferencji rozmawiano m.in. o przyszłości gimnazjów i zniesieniu obowiązku szkolnego dla sześciolatków. 

 


  • Dołącz do nas

    Zachęcamy do wstąpienia w szeregi członków Platformy Obywatelskiej. Dołącz do naszej grupy aktywnych ludzi i twórz razem z nami społeczeństwo obywatelskie.

  • PO w Powiecie Tarnogórskim

    Platforma Obywatelska w Powiecie Tarnogórskim ciągle się rozwija. Poza Tarnowskimi Górami jesteśmy także obecni w Radzionkowie, Tworogu, Kaletach i Świerklańcu.


Lokalne Koła PO

Koło PO w Tarnowskich Górach
ul. Opolska 1
42-600 Tarnowskie Góry

tel: 32 768 86 11
e-mail: biuro@tarngory.platforma.org© 2008; Platforma Obywatelska Tarnowskie Góry. Kopiowanie treści i fotografii bez zgody właściciela serwisu zabronione.

wykonanie: Pixelirium.pl