Wstąp do PO!

Platforma Obywatelska w Powiecie Tarnogórskim ciągle rośnie w siłę. Tworzone się kolejne koła lokalne, coraz więccej osób zasila szeregi naszej organizacji. Jesteśmy otwarci na ludzi z różnych środowisk i o różnych poglądach. Zapraszamy do przyłączenia się do struktur PO wszystkich ludzi, którzy chcą mieć realny wpływ na kreowanie oraz uczestniczenie w życiu politycznym i społecznym naszego powiatu.  

Zapraszamy do pobrania i wypełnienia deklaracji i ankiety członkowskiej. Wypełnioną ankietę wraz z deklaracją do wybranego koła lokalnego można przesłać pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

  • Dołącz do nas

    Zachęcamy do wstąpienia w szeregi członków Platformy Obywatelskiej. Dołącz do naszej grupy aktywnych ludzi i twórz razem z nami społeczeństwo obywatelskie.

  • PO w Powiecie Tarnogórskim

    Platforma Obywatelska w Powiecie Tarnogórskim ciągle się rozwija. Poza Tarnowskimi Górami jesteśmy także obecni w Radzionkowie, Tworogu, Kaletach i Świerklańcu.


Lokalne Koła PO

Koło PO w Tarnowskich Górach
ul. Opolska 1
42-600 Tarnowskie Góry

tel: 32 768 86 11
e-mail: biuro@tarngory.platforma.org© 2008; Platforma Obywatelska Tarnowskie Góry. Kopiowanie treści i fotografii bez zgody właściciela serwisu zabronione.

wykonanie: Pixelirium.pl